FIFA i bllokoi merkaton pas denoncimit të futbollistit, Kukësi apelon vendimin në CAS

31 Korrik, 15:17

Klubi i Kukësit ka reaguar në lidhje me bllokimin e merkatos nga FIFA pas ankimit të bërë nga ish futbollisti Filip Zderiç, duke e cilësuar një vendim të pakuptimtë. Kukësi  e ka dërguar çështjen e dëmshpërblimit dhe pezullimit të merkatos prej futbollistit Filip Zderiç në Gjykatën e Arbitrazhit Sporti (CAS).

Kategori të tjera