Diskutohet kredia për energjinë elektrike, ikin dritat në Kuvend! Çela vijon raportimin në errësirë te Ekonomia por ndërpritet pas sherrit për foton

26 Tetor, 11:07 | Përditesimi i fundit: 2021-10-26 12:15:06

Mbledhja së Komisionit të Ekonomisë, ku u prezantuar projektligji për marrjen e 70 mln euro kredi nga administratori i OSHEE, Adrian Çela, pas u fikën dritat.

Fillimisht situata po trajtohet me sportivitet dhe Çela vijonte raportimin por pas debatit së ministres Balluku me deputetin e PD Arbi Agalliu pse po behej foto pa drita, mbledhja u ndërpre.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha