“Flake si leckë Jozefinën dhe afrove Monikën”, qytetari - Bashës: Turp, largove figurat e PD-së

29 Tetor, 10:03 | Përditesimi i fundit: 2020-10-29 12:36:01

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv nën drejtimin e gazetarit Andi Kapxhiu u fol për partitë e reja. Një telefonues kritikoi ashpër kryetarin e PD-së Lulzim Basha se largoi nga partia figurat e shquara dhe tha: “ Flake si leckë Jozefinën dhe afrove Monikën, nuk luftohet korrupsioni në koalicion me LSI-në”.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha