Flet djali i Lefter Zhidrus: Kisha marrëdhënie të shkëlqyer, por bëmë llafe! 5-6 vjet që s'flisja!

25 Shtator, 14:08

Në fshat kishte 5 vite pa ardhur, më herët vizitonte të vëllanë dhe të birin me probleme të shëndetit mendor që jeton i vetëm. Odisea 49 vjeç thotë se i ati ka vite pa e vizituar.

"Unë jetoj në shtëpi me perëndinë. i ka ardhur dita e perëndisë, kam nja 5-6 vjet, kam pasur marrëdhënie të shkëlqyera, pastaj bëmë disa llafe. Më foli perëndia mua pastaj. Na lidh një Zot. Jam takuar njëherë me një vëlla nga ana e babait", tregon ai.

71 vjeçari që u ekzekutua në përplasjen me forcat RENEA ishte divorcuar dy here më parë por askush në fshat nuk thotë se ai mund të ketë qen i dhunshëm.

b.ha./Shqiptarja.com

Kategori të tjera