Forcat shqiptare 'pushtojnë' Universitetin e Tiranës, 'plas' arma te stërvitja Defender Europe 21

23 Maj, 10:53 | Përditesimi i fundit: 2021-05-23 10:54:11

Ushtarët shqiptarët kanë demonstruar ditën e sotme teksa po zbresin nga Korpusi Universitar ‘Nënë Tereza’. Ushtarët shqiptarë kanë bërë zbritje nga Korpusi me litarë dhe të armatosur.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha