Garon për në kombëtare, futbollisti i vogël me ide të qarta

20 Janar, 10:39

Në një intervistë në ‘’ Rreze Dielli’’ ishte i ftuar futbollisti i vogël Daors Vllahu. Ai është shumë i apasionuar pas futbollit, aktuliasht është pjesë e kombëtarës U13 dhe me siguri në të ardhmen do të jetë ndër figurat kryesore të sportit në Shqipëri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha