Gerta Mahmutaj dhe John Van Ride, bashkë në skenë dhe në jetë

16 Korrik 2019, 09:28 | Përditesimi i fundit: 2019-07-16 09:33:05

E ftuar në emisionin Rreze Dielli në Report TV këngëtarja Gerta Mahmutaj

Programe të tjera

Shiko të gjitha