Gëzuar Vitin e Ri 2019 nga një pjesë e stafit të Rreze Dielli dhe Report Tv!

7 Janar 2019, 07:55

Me rasti ne festave të fundvitit të ftuar në studion e Emisionit Rreze Dielli ishin disa prej pjestarëve të stafit të Report TV dhe Shqiptarja.com.

Programe të tjera

Shiko të gjitha