“Gjyqtarët me ora e çanta nga 200 milionë lekë” beratasi nuk harron: Në Gërdec u dogjën fëmijë

2 Tetor, 10:33

Një telefonues nga Berati mik i emisionit të mëngjesit në Report Tv tha ditën e sotme në “ Shtypi i Ditës dhe Ju” se gjyqtarët kanë bërë korrupsion dhe se sipas tij një orë apo një çantë u kushton deri në 200 milion lekë. Më pas zotëria kujtoi edhe ngjarjen e dhimbshme të Gërdecit duke sjellë në vëmendje se në atë tragjedi pati edhe fëmijë që u dogjën nga shpërthimi.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha