Gjyshja e famshme e ‘Tik Tok’ rrëfen historinë e dhimbshme të jetës, i përloti të gjithë

30 Qershor, 13:58

Burbuqe Elezi është gjyshja 59 vjeçare e cila është kthyer në një fenomen në Tik-Tok. Ajo jeton prej 24 vitesh në SHBA por nuk i harron traditat dhe kulturën shqiptare. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” bashkë me mbesën e saj Ema Poshi treguan më tepër se si krijuan faqen në platformën e Tik Tok.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha