Grupe të armatosura për mbrojtjen e votës, zotëria s’do ta besojë: Tmerr, ku po shkojmë kështu?

22 Prill, 10:06

Një zotëri që u bë pjesë e programit të mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli për vrasjen e Elbasanit. Ai tha se është e tmerrshme që sot të ekzistojnë grupe të armatosura për mbrojtjen e votës. Telefonuesi duke mos dashur ta besojë diçka të tillë e mbylli duke thënë: Ku po shkojmë kështu?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha