Habia e madhe e telefonuesit: Edhe komunistët u distancuan nga Hoxha, pse PD nuk ndahet nga Berisha?

24 Maj, 09:46

Në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri nga Lezha dha mendimin e tij për temën. Ai shprehu edhe një habi të madhe kur tha se: Edhe komunistët u distancuan nga Enver Hoxha. Si ka mundësi që PD nuk ndahet përfundimisht nga Sali Berisha?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha