Habit telefonuesi: Azem Hajdari ishte në zyrën e Sali Berishës para se të vritej

4 Tetor, 09:35

Në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” me moderator Besard Jacaj në Report Tv u diskutua në lidhje me fushatën elektorale që ka nisur shtatë muaj para zgjedhjeve, por diskutime pati edhe për tema të tjera. Një qyetar nga Shkodra tha se Azem Hajdari ishte në zyrën e Sali Berishës para se të vritej më 12 shtator 1998.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha