Hamilton nuk mban dot frena, përplas mekanikun e skuadrës në provat e çmimit të madh të Rusisë

25 Shtator, 12:51

Një incident që fatmirësisht kaloi pa pasoja ka patur për protagonist pilotin kampion të Formula 1 Leëis Hamilton në provat e lira të Çmimit të Madh të Rusisë. Gjatë një pistopi britaniku nuk frenoi siç duhet dhe hodhi tutje mekanikun e skuderisë Mercedes.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha