Hapen listat 100%, zotëria sfidon deputetët e 25 prillit: Hapni krahun, zgjedhje të reja në shtator

1 Korrik, 09:34

Vendimi i Gjykatës Kushtetuese për të hapur me 100% listat e kandidatëve për deputetë është mirëpritur nga një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Madje ai ka sfiduar ata që u shpallën fitues më 25 prill duke u thënë: Dorëzoni mandantin dhe të bëhen zgjedhje të reja në shtator për ta parë se sa vleni.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha