Hapet COVID-4, shtrohen pacientët e parë! Manastirliu në ambientet e spitalit

30 Nëntor 2020, 20:41 | Përditesimi i fundit: 2020-11-30 21:26:42

Sot është hapur spitali COVID 4  dhe në të janë shtruar pacientët e parë.

Ka qenë ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ajo që e ka bërë me dije lajmin ndërsa ka shkuar vetë në ambientet e spitalit.

Kategori të tjera