Shtëpi 'bari' në mes të Tiranës

8 Tetor, 19:13 | Përditesimi i fundit: 2021-10-08 19:17:23

Një shtëpi e mbushur plot me drogë është zbuluar në Tiranë,  ku në pranga kanë rënë 3 persona, mes tyre edhe një grua 54-vjeçare.  Report Tv mëson se kjo banesë ishte në zonën e Kombinatit në të cilën punonin një i ri me iniciale A. A., 28 vjeç dhe  gruaja 54-vjeçe Xh. I.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha