Momenti kur 'Hijet e natës' grabisin lokalin në Durrës, arrestohet 21-vjeçari për 11 vjedhje

19 Korrik, 19:52 | Përditesimi i fundit: 2020-07-20 09:29:33

Një 21-vjeçar në Durrës i dënuar më parë, me inicialet A.D, është arrestuar nga policia për 11 vjedhje të kryera në bashkpunim me një 17-vjeçar E.Xh falë operacionit të koduar 'Hijet e Natës'.

Ngjarja që bëri të mundur arrestimin e 21-vjeçarit dhe procedimin e shokut të tij ishte vjedhja e një lokali të ndodhur të shtunën në Durrës. Në lagjen numër 3 dyshohet se kanë vjedhur në lokalin e shtetasit A.N., ku kanë marë 10.000 lekë.

Kategori të tjera