Humbja e PD përçan Bashën me aleatët! Pas Kryemadhit e Ndokës, Duka: Gabimet e Bashës na kushtuan, s'mund të fajësojmë kundërshtarin pse përfitoi! Suksesi i 'Rama 3', e mirë publike

1 Maj, 13:28

Humbja e PD në zgjedhjet e 25 prillit duket s epo përçan Lulzim Bashë nga aleatët, ku pas kryetares së LSI, Monika Kryemadhi dhe kreut të PDK-së dhe kreu i PAA, Agron Duka, e ka kritikuar këtë të fundit për strategjinë e ndjekur, duke përmendur si vendim të gabuar atë për djegien e mandateve dhe bojkotimin e zgjedhjeve vendore.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha