I apasionuar pas natyrës, vlonjati sfidon temperaturat e ulëta dhe dallgët e larta, futet në det të lahet

16 Shkurt, 13:51

Arben Abazaj është një njeri shumë i apasionuar pas natyrës.

Atë e do pa kushte, “në të mirë dhe në të keq”....që do të thotë temperaturat e ulëta dhe dallgët e larta, nuk e kanë penguar aspak që të kridhet në det.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha