I ftuar Blendi Salaj

19 Shtator 2018, 08:58

Gazetarin dhe moderatori i mirnjohur Blendi Salajn jemi mësuar ta shohim në shumë punë e në dimensione të ndryshme, por ja që paska edhe gjëra që gazetari nuk i bën dot. Një ndër to është edhe hekurosja. Mëngjesin e sotëm, Salaj ka pranuar në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv se edhe pse është i aftë të bëjë shumë gjëra me hekurin nuk i ka punët dhe aq mirë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha