I gjendet qese plotë me hashash nga agjentët e policisë, pranga 22-vjeçarit (VIDEO)

20 Qershor, 16:15 | Përditesimi i fundit: 2020-06-20 16:15:40

Në ngjarjen e parë që transmetojmë në Emisionin 112, agjentët e policisë dhe efektivët e patrullës kapin një djalë 22-vjeçar me një sasi të madhe me doza hashashi. Ju sjellim momentet e regjistruara nga kamera e trupit të policisë ndërsa djali shoqërohet në Komisariatin nr. 3 ku nga numërimi i dozave të lëndës narkotike i rezultojnë 141 doza hashashi ndërsa ai dyshohet të jetë shpërndarës i drogës.  Shiko episodin e plotë

Kategori të tjera