“I lutesha Zotit të shpëtoja” zonja rrëfen luftën me virusin: Turp të bësh politikë me vaksinimin

29 Mars, 11:02

Një zonjë që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli për vaksinimin masiv. Ajo tha se do e bëj vaksinën dhe se është turp për ata që bëjnë politikë me vaksinën. Më pas zonja tregoi edhe betejën e saj me Covid kur tha se i lutej Zotit të shpëtonte.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha