I maskuar me paruke dhe i veshur me fund, momenti kur lokalit të efektivit në Shkodër i vihet tritoli dhe i digjet makina

20 Maj, 08:44 | Përditesimi i fundit: 2022-05-20 09:53:23

Report Tv ka siguruar videon e momentit kur një person i vendos tritolin dhe më pas djeg makinën në pronësi te efektivit të policisë Ndrek Rrasa në Shkodër. Nuk dihet nëse autori është mashkull apo femër pasi është maskuar me flokë të gjata që mund të jenë paruke dhe ka veshur pantallona me fustan në mënyrë që të mos identifikohet nga kamerat e sigurisë.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha