I uron gëzuar! Habitet prezantuesja: Çfarë feste është sot ?

15 Korrik, 11:38

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Lezha para se të japë mendimin e tij për temën e ditës nuk nguron të uroj gëzuar. Me batutë gazetarja në studio shpreh një ndjenjë habie duke u munduar të kujtojë çfarë feste është sot.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha