Ide kreative per lojërat e fëmijëve në kohë Covidi

22 Shkurt, 10:45

Pandemia ka ndryshur mënyrën dhe stilin e jetesës së secilit prej nesh. Shumë të prekur nga kjo gjendje janë edhe fëmijët, të cilët duhet të shmangen më shumë nga lojërat jashtë shtëpisë apo edhe mësimi në shkolla, duke humbur kontaktin me miqtë e tyre dhe zbavitjen. Mirëpo prindërit mund të krijojnë lojëra të ndryshme për të ndryshuar disi kërë stil të ri jetese dhe për të gëzuar të vegjëlit e tyre. Në një intervistë në “ Rreze Dielli” gazetarja Denada Hyka tregoi disa ide kreative për lojërat e fëmijëve në kohë pandemie.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha