“Iku koha e tundjes së flamurit”irritimi i zotërisë:Kosovarët derdhin lotët këtu e valutën në Zvicër

30 Korrik, 09:42

I irrituar ishte një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kur foli për nismën “Ballkani i Hapur”. Ai tha se iku koha e nacionalizmave dhe tundjes së flamurit dhe se kjo nismë nuk është kundër Kosovës dhe për shqiptarët përtej kufirit kishte një mesazh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha