Ilir Meta kërcënon mediat: Është në të mirën tuaj që të jepni kontribut për atë që vjen nesër! Të jeni të lehtësuar përpara llogaridhënies

27 Mars, 13:35

Presidenti Meta në konferencën për shtyp në Durrës pati një mesazh edhe për mediat.

"I ftoj mediat gjithashtu të jenë mjaft transparente në këtë proces. Është në të mirën e tyre. Duhet të respektojnë qytetarët dhe duhet të japin kontribut për atë që do të vijë nesër.  Të jenë të gjithë në rrethana lehtësuese në procesin e llogaridhënës që do të vijë nesër me hir apo me pahir për shkak të votës së qytetarëve"

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha