Incidentet e para në Shqipëri - Itali, tifozët mbi xhamat ndarës dhe me rripa në duar

16 Nëntor, 20:30

Edhe pse Shqipëria dhe Italia luajnë sot një test miqësor në Air Albania, incidentet me tifozët nuk kanë munguar. Në pamjet e siguruara nga Report Tv shihen qartë se tifozët janë mbi xhamin ndarës të sektorit të tifozëve, ndërsa duken edhe tifozët që janë me rripa në duar.

  •  

Kategori të tjera