Infektimi i Erion Veliaj me Covid19, Rama: Inshallah s'ma ka lënë mua stafetën

29 Korrik, 12:10

Kryeministri Edi Rama u ka kërkuar punonjësve në një thertore në Lezhë që të ruajnë distancën, pasi mund të infektohen si kryebashkiaku Erion Veliaj.

Në kuadrin e një shakaje, Rama ka thënë " Distancë në ambientet e jashtme dhe maskat në ambientet e brendshme dhe jeni në rregull. Edhe Lali Erin në distancë e kam mbajtur, ishallah po e kalon lehtë ai dhe s’ma ka lënë mua stafetën”.

Kategori të tjera