Integrimi në BE, a kalon nga Gjermania ? Pj.1

27 Prill 2018, 12:06 | Përditesimi i fundit: 2018-04-27 12:07:03

Debati në Repolitix në Report TV mes Milva Ekonomit dhe Edmond Panaritit PJ.1

Programe të tjera

Shiko të gjitha