Interi i jep leksion Juventusit dhe 'kap' Milanin/ Bilbao fiton Superkupën e Spanjës, 'skuqet' Messi

18 Janar, 11:58

Interi bën ndeshjen perfekte, i jep leksion Juventusit duke e mundur 2-0 dhe “kap” Milanin në kryesimin e kampionatit italian. Zikaltërit u rikthyen të fitonin pas katër vitesh derbin e Italisë. Ndërkaq Bilbao mposhti Barcelonën dhe fitoi Superkupën e Spanjës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha