Interi ngec në Napoli dhe Milani afrohet në 9 pikë, Mundet Roma e barazon Real Madrid

19 Prill, 13:12

Pas 11 fitoreve radhazi Interi ngeci në barazim ndaj Napolit. Milani i vendit të dytë afrohet në 9 pikë por sërish zikaltërit janë komod në kryesim. Torino mposhti Romën ndërsa Real Madrid ndërlikon çështjen titull.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha