Investigimi për ish-Kompleksin Partizani, tifozi i të kuqve: Vura duart në kokë, ku është SPAK?

23 Shkurt, 10:29

Një telefonues nga zona e Fushë Krujës tifoz i skuadrës së Partizanit foli mëngjesin e sotëm në  emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai komentoi investigimin e Report Tv për privatizimin e ish-Kompleksit Partizani dhe tha se kur ka dëgjuar dhe parë gjithë ato fakte ka vënë duart në kokë. Më pas kërkoi nga SPAK që të nisë hetimet.

Programe të tjera