Ironia e shkodranit: Bregdeti është vaksinuar me tymin e plehrave dhe zjarrit,vaksina ende me mik

3 Gusht, 09:07

A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër Covid-19? Kjo ishte tema që u trajtua mëngjeisn e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri nga Shkodra tha se vaksina tek ne bëhet ende me mik ndërsa bëri edhe ironi kur tha se zona bregdetare është vaksinuar me tym plehrash e zjarresh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha