Irritohet qytetari/ Zbulon emrin e snajperistit të 21 janarit, i renditur i pesti në listën e kandidatëve për deputet

21 Mars, 10:01

Qytetari telefon në emisionin Shtypi i Ditës dhe Ju në Report TV ku 'zbulon' sipas tij emrin e snajperistit të 21 janarit, i renditur i pesti në listën e kandidatëve për deputet

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha