Ish-kryeministri sllovak dhe ish-ministri i Brendshëm përleshen me grushte gjatë fushatës elektorale

13 Shtator, 17:45

Ish-kryeministri sllovak Igor Matovic dhe ish-ministri i Brendshëm Robert Kalinak janë përleshur me grushte teksa ky i fundit ndodhej brenda në makinë.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha