Ish-Presidenti Bujar Nishani shpallet Kryetar Nderi i Këshillit Kombëtar të PD

3 Qershor, 17:41

Këshilli Kombëtar i PD ka nisur mbledhjen me një minutë heshtje për ish presidentin Bujar Nishani, i cili humbi jetën për shkak të një sëmundje autoimune.

"Ne përcollëm me dhimbje dhe i dhamë lamtumirën e fundit presidentit Bujar Nishani. Sot ju ftoj që në kujtim të tij, në respekt të zotit Nishani që ka qenë kryetari i parë i Këshillit Kombëtar të PD të mbajmë një minutë heshtje. I përjetshëm do jetë kujtimi i tij dhe respekti ynë për të. Shpallet kryetar nderi i Këshillit Kombëtar të PD", tha kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha