Ish-ushtaraku jep zgjidhjen për kriminalitetin: Shteti të blejë armët që janë në duart e popullit

4 Qershor, 10:16

Një telefonues që tha se ka qënë ushtarak dha zgjidhjen për t’i dhënë fund situatës së kriminalitetit në vend. Duke folur në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai tha se shteti duhet të blejë çdo armë që është në duart e popullit duke vendosur edhe një çmim si përshembull 50 dollarë për armë. Ndiqeni qëndrimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha