Ish-ushtaraku LUM kritikash Bashës dhe një THIRRJE: Marrim ARMËT të zhdukim Gjirin e Lalzit

2 Shtator, 10:17

Një ish-ushtarak u bë sot pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria ishte tepër i revoltuar madje me opozitën duke thënë se PD nuk ngjall shpresë dhe duhet të riorganizohet. Më pas zotëria pati kritika të shumta për Bashën dhe bëri një thirrje në emision: Të marrim armët dhe të zhdukim Gjirin e Lalzit se aty fshihen pasuritë e politikanëve.

Programe të tjera

Shiko të gjitha