Itali, 1 vit pas grabitjes në Yamamay, arrestohet hajduti

26 Shkurt, 10:12 | Përditesimi i fundit: 2021-02-26 10:14:49

Ka kaluar një vit pothuajse qëkur ka ndodhur grabitja në dyqanin Yamamay në Piazza Cordusio në Milano mbrëmjen e 11 shkurtit dhe ditën e sotme autori është arrestuar.  Të dy shitëset u përplasen fizikisht me grabitësit ku 28-vjeçarja, banuese në provincën e Pavia, mbrojti me trupin e saj kasën dhe mori një goditje të fuqishme e cila e la me pasoja për të paktën 21 ditë. Kolegia ndërhyri për të mbrojtur kolegen . Burri 46 vjeçar, u identifikua falë imazheve të kamerës dhe gjurmëve të gjakut.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha