Itali, arratisen nga burgu i Trevisos tre shqiptarët! Prenë hekurat dhe zbritën me çarçafë!

10 Qershor, 09:00 | Përditesimi i fundit: 2022-06-10 09:00:22

Tre të dënuar me origjinë shqiptare janë arratisur nga burgu i Trevisos në Itali. Ata kishin bërë gati planin dhe rreth orës 5 të mëngjesit të djeshëm, prenë hekurat e qelisë ku po vuanin dënimin dhe zbritën me çarçafë. 2 prej tyre janë kapur. 'Mjeshtri i arratisjes', Edison Pula i shpëtoi policisë italiane pasi vuante dënimin për disa vepra penale që lidhen me trafikun e drogës.

  Kategori të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha