Italia në protestë për masat anti-COVID, përplasje me policinë në Romë

14 Prill, 18:04

Për të disatën herë gjatë javëve të fundit Roma u karakterizua nga protesta të shumta të tregtarëve dhe përfaqësuesve të bizneseve të mbyllura për shkak të pandemisë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha