Ja cila është shtëpia e biznesmenit që u grabit mbrëmjen e sotme në Durrës

Një biznesmen transporti mallrash është grabitur mbrëmjen e sotme në Shkozet. Ngjarja ka ndodhur në banesën e tij pranë Gjykatës së Apelit rreth orës 20:30. E ndërsa deri tani policia nuk ka publikuar asnjë njoftim për ngjarjen, sipas të dhënave të siguruara nga gazetari i Report Tv në qytetin bregdetar, Artur Korriku, autorët kanë qenë tre, të maskuar, të armatosur dhe të veshur me uniforma policie.

Kategori të tjera