Ja pse zonja do bashkëpunim Rama-Basha: Për fëmijën edhe burri me gruan takohen pas divorcit

16 Prill, 10:46

Për hir të interesave të kombit jam dakord me një bashkëpunim Rama-Basha. Ky ishte mendimi i një zonje që telefonoi në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Me zërin e ngritur zonja morri edhe një shembull kur tha: Për hir të fëmijës edhe burri bashkëpunon me gruan pas divorcit. Ndiqeni mendimin e saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha