'Je akuzuar për korrupsion dhe imoralitet', zv.drejtori i Përgjithshëm i RTSH i përgjigjet PD në Komisionin për Mediat: Portale terroriste që të bëjnë me 700 dashnore

5 Nëntor, 13:38 | Përditesimi i fundit: 2021-11-05 13:38:48

I pranishëm në Komisionin e Medias, zv.drejtori i Përgjithshëm i RTSH-së, Martin Leka, i është përgjigjur akuzave për korrupsion dhe imoralitet. Ishte deputetja e PD-së, Eralda Bano që i drejtoi atij pyetjen se nëse ndjenë përgjegjësi për këto akuza të hedhur andaj tij, por që Leka i konsideroi akuza nga 'portale terroriste që të bëjnë me 700 dashnore".

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha