'Je koka e krimit, jep dorëheqjen', si Meta dhe Berisha harruan akuzat ndaj njëri-tjetrit dhe u bashkuan për protesta

4 Shtator, 16:30

Aleanca Sali Berisha-Ilir Meta është ironizuar nga ish deputeti Halit Valteri, i cili përmes një videoje kujton përplasjet në parlament dhe bashkimin për të sjellë opozitën e fortë në vend.

Kategori të tjera