Je shqiptar apo holandez? Vlonjati i bën Bashës pyetjen epike: Dikur në Kuvend ishin 73 profesorë

26 Shtator, 09:57

Nostalgji të madhe për periudhën pas viteve 90-të kishte një telefonues nga Vlora. Ai tha se në atë kohë kishte në Kuvend rreth 73 profesorë ndërsa tani janë deputetë që blejnë diploma. Duke folur në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zotëria kishte edhe një pyetje të drejtëpërdrejtë për Lulzim Bashën duke i thënë: Je shqiptar apo holandez?

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha