'Jeni të frikshëm pas fitores me Hungarinë', tifozët polakë: Këtu në Shqipëri njerëzit shumë miqësor, rakia speciale

11 Tetor, 17:56

Skuadrën e Polonisë do ta mbështesin rreth 1 mijë tifozë të martën në mbrëmje në Air Albania. Disa prej tyre folën për mikrofonin e report tv, ku treguan se prej të dielës po shijojnë ushqimet vendase, dhe rrëfyen se e preferuara e tyre është rakia. Tifozët polakë thanë se skuadra jonë është shumë e fortë, sidomos pas fitores në Hungari.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha