Jeta mes Tiranes dhe Kolonjes, i ftuar Erion Isai

8 Tetor 2019, 13:47

Në një rrëfim ndryshe në “Rreze Dielli” kryetari i Bashkisë së Kolonjës shprehet se ka qenë sinqeriteti ai që e ka forcuar marrëdhëniet me miqtë e skenës dhe se debatet në punë nuk kanë ndikuar asnjëherë mes tyre.

Programe të tjera

Shiko të gjitha